Ana sayfa

Shanghai Puyi Industrial Co., Ltd.

Çin Shanghai Puyi Industrial Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Shanghai Puyi Industrial Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Shanghai Puyi Industrial Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Shanghai Puyi Industrial Co., Ltd. Shanghai Puyi Industrial Co., Ltd. Shanghai Puyi Industrial Co., Ltd. Shanghai Puyi Industrial Co., Ltd. Shanghai Puyi Industrial Co., Ltd. Shanghai Puyi Industrial Co., Ltd. Shanghai Puyi Industrial Co., Ltd. Shanghai Puyi Industrial Co., Ltd. Shanghai Puyi Industrial Co., Ltd.
factory1 Fabrika 3 Fabrika 4 Fabrika 5 Fabrika 6 Fabrika 7 Fabrika 8 Fabrika 9 Fabrika 10

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : PY
No. Çalışanları : 250~300
İhracat p.c : 90% - 100%

Shanghai Puyi Industrial Co., Ltd, Çin'deki kauçuk malzeme tedarikçilerinden biridir ve Şangay, Çin'deki kauçuk parça fabrikasıdır.

Biz esas olarak her türlü lastik parça ile ilgileniyoruz ve tüm dünyaya satıyoruz!

Lastik paletler eksiksiz teknik özellikler, ileri teknoloji, güvenilir kalite, inşaat makinelerinde, tarım makinelerinde ve karda yaygın olarak kullanılabilir: Caterpillar, buldozer, ekskavatör, asfalt finişeri, (mini) biçerdöver, kar üfleyici, kar, tekerlekli sandalye, robotlar vb. % 99,7'den fazla ürün kalitesi kalifiye oranı.

Ürünleri Avrupa, Amerika, Avustralya ve Güneydoğu Asya'ya ihraç edilmektedir, yerli ve yabancı kullanıcının tutarlı yüksek övgüsünü kazandı!

Aynı zamanda size diğer kauçuk ürünler, lastik paletler, kauçuk lastik (içi dolu lastik ve pnömatik lastik dahil), kauçuk paspas, lastik palet sistemi sağlayabiliriz.

Şirket sağlam bir teknik güce ve eksiksiz test yöntemlerine sahiptir ve gelen hammaddeden bitmiş ürün teslimatına kadar sıkı kalite değerlendirmesi uygulamaktadır.Ürün kalitesini sağlamak için gelişmiş test ekipmanları, eksiksiz kalite garanti sistemi ve bilimsel yönetim yöntemleri.

Biz inanıyoruz, iyi fiyat değil, iyi bir hizmet için çabalıyoruz, işler tam tersi olmalı.

Parlak bir gelecek yaratmak için iş görüşmesi yapmak için yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilere içtenlikle hoş geldiniz!

Bilim ve teknoloji inovasyonunu çekirdek olarak alacağız, pazarı sürekli olarak sağlamlaştıracak ve daha muhteşem bir şekilde genişleteceğiz."Önce kalite" şirketimizin en önemli politikasıdır.

ISO9001 uluslararası kalite standardını kesinlikle takip edeceğiz ve aynı endüstri lideri ürün kalitesini koruyacağız ve hem yurtiçinde hem de yurtdışında iyi bir ün kazanacağız.

Şirketin imajını güçlendirmek için, güçlü iş rekabeti durumunda, sosyalist yönün sosyalist manevi medeniyet inşasını geliştirmeli, yu tutkusunu, yeniliği, bütünlüğü, işbirliğini ilerletmeli, personelin ihtiyaçları karşılayabilmesini sağlamalıyız. yeni aera.

Firmamız farklı tipte Kauçuk ürünleri tedarik etmektedir.Yüksek kalite ve uygun fiyat.Yönetim için "önce kalite, önce hizmet, sürekli iyileştirme ve yenilikçilik" ilkesini, yönetimde ve "sıfır hata, sıfır şikayet" ilkesini kalite hedefi olarak sürdürüyoruz.Hizmetimizi mükemmelleştirmek için kaliteli ürünleri uygun fiyata sunuyoruz.

Çin Shanghai Puyi Industrial Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin Shanghai Puyi Industrial Co., Ltd. şirket Profili 1

Çin Shanghai Puyi Industrial Co., Ltd. şirket Profili 2

İletişim bilgileri
Shanghai Puyi Industrial Co., Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Alice

Faks: 86-21-3758-0295

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)